Partnerzy

Zapraszamy do współpracy firmy i instytucje.

Andpol Serwis OponAndpol – Serwis Ogumienia, Klimatyzacji samochodowych oraz szybkiej naprawy mechanicznej dla pojazdów osobowych i dostawczych.

Promyczek Jeśli Państwo to czytacie – to znaczy, że szukacie najlepszego przedszkola w Olsztynie dla swojej pociechy! Nie twierdzimy, że to właśnie do nas powinno trafić Wasze dziecko. Zapraszamy jednak do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
alt Międzynarodowe Przedszkole BRITANNICA – nowoczesna profesjonalna niepubliczna placówka oświatowa.
logo_BD Bajkowy Dom – Istniejemy po to by Wasze dziecko miało wspaniałe przedszkole
piatka_logo Szkoła Podstawowa Piątka – Niepubliczna szkoła podstawową, mała i kameralna, położona w zacisznym miejscu w centrum Olsztyna.
mali_odkrywcy_200 Mali Odkrywcy – to niepubliczna placówka oświatowa, mieszcząca się w przestronnym, nowoczesnym budynku, spełniającym wszystkie wymagane prawem standardy.
alt Szkoła Podstawowa nr. 6 w Olsztynie im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Szkoła otwarta na nowe idee sportowe. Przy szkole działa między innymi UKSJ “Nippon”.
alt Auto Serwis Max. Pomoc drogowa, VIP transport, warsztat.
alt
Fabryka Siły
Serwis FabrykaSiły.pl jest absolutnym liderem jeżeli chodzi o motywację osób ćwiczących w Polsce. Strona Internetowa ma blisko 4 miliony odsłon miesięcznie.