IV TOMITA CUP

 

W sobotę30 listopada 2013 roku zawodnicy i zawodniczka naszego klubu uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju w Judo IV TOMITA CUP w Elblągu.

Dla wszystkich było to duże przeżycie, a w szczególności dla najmłodszych reprezentantów, dla których był to pierwszy start w ich karierze. Poziom zawodów był dość wysoki, dlatego wyniki osiągnięte przez naszych zawodników należy uznać jako satysfakcjonujące, chociaż zdaniem trenera Aleksandra Wolskiego, pozostał niedosyt, ponieważ nasz dorobek medalowy mógłby być większy, a zdobyte medale mogłyby być z cenniejszego kruszcu.

Niektórym naszym zawodnikom zabrakło troszkę szczęścia, niektórym umiejętności, a niektórym zabrakło obiektywizmu sędziów, ale taki jest sport, miejmy nadzieję, że zawody te wywołają „głód” sukcesów u naszych zawodników i zmobilizują ich do większej pracy na treningach. Niemniej wszystkim należą się gratulacje za stoczone walki i osiągnięte wyniki, a w szczególności dla Pawła Gołaszewskiego, który w odstępie dwóch tygodni wygrał już drugie zawody na każdych wygrywając po 4 walki przed czasem, oby tak dalej. I co? Warto było kupić Pawłowi nową judogę ?

Przedstawiamy zestawienie wyników osiągniętych przez naszych reprezentantów:

 

Roczniki 2004-2005:

 

Paweł Gołaszewski – kat. wagowa +46 kg – I miejsce;alt

Natalka Hul – kat. wagowa do 38 kg – II miejsce;

Miszczak Igor – kat. wagowa do 24 kg – II miejsce;

Rydwański Adam – kat. wagowa +46 kg – III miejsce;

Ornatowski Patryk – kat. wagowa do 24 kg – III miejsce;

Margiewicz Kacper – kat. wagowa +46 kg – V miejsce;

Jonczak Maksymilian – kat. wagowa do 36 kg – VII miejsce;

Gulewicz Adam – kat. wagowa do 24 kg – VII miejsce.alt

 

Roczniki 2006-2008:

 

Dulka Michał – kat. wagowa do 21 kg – V miejsce;

Ostrowski Janek – kat. wagowa do 30 kg – V miejsce;

Brudzyński Stasiu – kat. wagowa do 27 kg – VII miejsce;

Górniak Maciek – kat. wagowa do 27 kg – VII miejsce.alt

 

 

Przypominamy wszystkim rodzicom, iż w najbliższą sobotę, 7 grudnia, odbędą się zawody mikołajkowe w Olsztynie, organizowane przez TS „Gwardia” Olsztyn, do udziału w którym namawiamy szczególnie dzieci trenujące w przedszkolu z roczników 2006-2007, zgłoszenia do wtorku, 3 grudnia, do Pań nauczycielek. Pozostali członkowie klubu potwierdzają swój udział trenerowi na treningu w poniedziałek lub wtorek.

 

   alt   altalt

alt   alt  alt      alt