Brawo Paweł !!!

W ostatnią sobotę, tj 3 grudnia, w Krotoszynie, odbyły się ostatnie w tym roku zawody sumo, Puchar Polski Seniorów i Juniorów.

Nasz klub reprezentował wielokrotny medalista tych zawodów, a także medalista Mistrzostw Polski i Europy – Paweł Gołaszewski.

Paweł, jak na mistrza przystało, powalczył rewelacyjnie, zwyciężył w kategoriach wagowych do 100 kg i +100 kg juniorów, a w kat. OPEN juniorów zdobył srebrny medal.

Paweł dodatkowo wystartował w kat. wagowej do 100 kg seniorów, gdzie zdobył srebrny medal.

W sumie Paweł zdobył na tych zawodach dwa złote i dwa srebrne medale, oraz objął prowadzenie w rankingu do mistrzostw świata ( Japonia ) i Europy ( Warszawa ) juniorów w kategoriach do 100 kg i +100 kg.

Zarząd klubu serdecznie gratuluje Pawłowi oraz jego rodzicom osiągniętych rezultatów i życzy dalszych sukcesów.