Udany początek sezonu Pawła

W dniach 23/24 lutego, w dalekich Ropczycach, odbyły się zawody z cyklu Puchar Polski Juniorów w Sumo, w których rywalizował nasz jedyny junior Paweł Gołaszewski.

Paweł spisał się doskonale, wystartował w dwóch kategoriach, swojej koronnej do 100 kg i w kategorii OPEN.

W kategorii do 100 kg Paweł nie dał szans swoim rywalom i po wygraniu 4 walk wywalczył złoty medal i 3 punkty do rankingu do Mistrzostw Europy, które w tym roku odbędą się w Salonikach – Grecja.

W kategorii OPEN Paweł wygrał zdecydowanie trzy pierwsze walki ale w decydującej musiał uznać wyższość swojego kolegi Olafa Płatka z klubu Shamo Ełk. Tym samym Paweł zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal i 2 punkty do rankingu.

Zarząd klubu serdecznie gratuluje Pawłowi i jego rodzicom osiągniętych rezultatów i życzy dalszych sukcesów.