Zawody w Toruniu

W sobotę, 5 kwietnia 2014 roku, odbyły się Mistrzostwa Torunia Juniorów Młodszych, Młodzików i dzieci w Judo, w których udział wzięło 492 zawodników i zawodniczek z województw: zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Nasz klub reprezentowała 14-osobowa grupa, w tym kilku debiutantów, która zdobyła 3 srebrne medale i kilka punktowanych miejsc. Niektórzy mieli pecha w walkach, innym zabrakło umiejętności, a jeszcze innych wyeliminowały kontuzje.

Największą niespodziankę sprawił Andrzej Tyszko, który w swoim debiutanckim występie zdobył srebrny medal i niewiele brakowało aby sprawił większą niespodziankę, a największymi pechowcami byli Ania Hanowska i Patryk Ornatowski, którzy w swoich pierwszych walkach odnieśli kontuzje i musieli wycofać się z zawodów.

Swoją klasę potwierdzili Igor Miszczak i Paweł Gołaszewski, którzy zdobyli srebrne medale, a Paweł dosyć pechowo przegrał walkę finałową.

Poniżej podajemy wyniki osiągnięte przez naszych reprezentantów.