Wakacyjna Akademia Judo

alt

W dniach 02-10 sierpnia przebywaliśmy na zgrupowaniu, które odbywało się pod nazwą „Wakacyjna Akademia Judo UKSJ „NIPPON” Olsztyn”, jak co roku, gościliśmy w Jakubowie u Państwa Kasi i Marka Gruszczyńskich, gdzie mieliśmy bardzo dobre warunki do trenowania, świetne wyżywienie, i po raz pierwszy od 3 lat, wspaniałą pogodę, no i oczywiście przemiłą atmosferę, jaką stworzyli nam nasi gospodarze.

Trenowaliśmy 3 razy dziennie, doskonaląc technikę judo jednocześnie przygotowując się do egzaminu na wyższe stopnie wtajemniczenia judo, pływaliśmy kajakami, altbiegaliśmy po okolicznych przepięknych lasach i korzystaliśmy ze wspaniałej pogody na plaży kąpiąc się w jeziorze nawet kilka razy dziennie.

W przeddzień zakończenia zgrupowania nasi gospodarze zafundowali nam ognisko z pieczeniem kiełbasek, na którym wszyscy świetnie się bawili.

Ostatniego dnia były egzaminy na wyższe stopnie judo, do którego zawodnicy i zawodniczki przystąpili mocno zestresowani, ale wszyscy zdali, w imieniu Zarządu klubu serdecznie im gratulujemy.alt

W niedzielę 10 sierpnia, zmęczeni, ale szczęśliwi, opuściliśmy gościnne Jakubowo z nadzieją, że powrócimy tam znowu za rok.

Zarząd klubu składa Państwu Kasi i Markowi Gruszczyńskim serdeczne podziękowania za stworzenie wspaniałych warunków bytowych i treningowych, oraz niepowtarzalną atmosferę, dzięki czemu zgrupowanie przebiegło bez większych problemów.