Zostaliśmy ponownie nagrodzeni

IMG_1245Miło nam poinformować, że we wtorek, 15 września, przedstawiciele Zarządu naszego klubu w osobach: Pani Prezes Hanna Baszyńska, Wiceprezes ds. Szkoleniowych Aleksander Wolski i Wiceprezes ds. Organizacyjnych Dariusz Koszałka, gościli u Prezydenta Olsztyna Pana Piotra Grzymowicza, gdzie odebrali nagrodę za organizację imprezy sportowo- rekreacyjnej „Dzień Dziecka na Sportowo z Całymi Rodzinami”, która odbyła się w hali Urania w dniu 31 maja 2015 roku, w ramach XXI edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin 2015, który to turniej z kolei odbywał się w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Nasz klub otrzymał nagrodę finansową w wysokości 2.000 złotych z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego, warto podkreślić, że jest to już druga nagroda za organizację tej imprezy. W 2013 roku otrzymaliśmy również nagrodę w wysokości 4.000 złotych za którą zakupiliśmy 10 specjalistycznych materacy typu „tatami”.

To bardzo miło, że ktoś docenia nasz wysiłek i pracę włożoną w organizację rozrastającej się z roku na rok imprezy. Bardzo dziękujemy!!!

Dodatkowe, szczególnie gorące podziękowania, należą się rodzicom i wolontariuszom zaangażowanym przy organizacji naszej imprezy, bez Was ta impreza by się nie odbyła, a to właśnie Wy przyczyniliście się do tego, że przebiegła sprawnie i bez komplikacji. Zarząd klubu jeszcze raz bardzo Wam dziękuje, pokazaliście, że zawsze można na Was liczyć!!!

Decyzją Zarządu klubu za otrzymaną nagrodę zakupiliśmy atlas do ćwiczeń siłowych, który z całą pewnością urozmaici treningi członków naszego klubu i będzie dużą pomocą w treningach siłowych.

Pani Prezes Hanna Baszyńska już znalazła pomieszczenie, w którym atlas zostanie w najbliższym czasie umieszczony.

gratulacje_prezydenta_2015_09