Copernicus Judo Cup.

W sobotę, 8 kwietnia, w Toruniu, odbyły się zawody Copernicus Judo Cup, w których uczestniczyło ponad 500 zawodników i zawodniczek z 45 klubów z północno – wschodniej Polski, a wśród nich skromna reprezentacja naszego klubu.

Dla dzieci i młodzików były to jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Torunia, a dla juniorów młodszych Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego, młodzicy mieli prawo startu w kategorii juniora młodszego, z czego skorzystała trójka naszych młodzików.

Nasi reprezentanci wywalczyli 3 medale, a najlepiej spisał się Szymek Budzisz, który wręcz „zdemolował” swoich rywali i w bezapelacyjny sposób wygrał swoją kategorię wagową, a także został uznany za najlepszego zawodnika turnieju w grupie wiekowej 2009 i młodsi.

Także miłą niespodziankę sprawił Paweł Wróbel, który po wygraniu przed czasem 3 walk wygrał swoją kategorię wagową.

Zawody pokazały, że niektórych naszych reprezentantów czeka jeszcze dużo pracy bo sam talent to nie wszystko.

Podajemy rezultaty osiągnięte przez naszych reprezentantów.