Zaproszenie “Dzień dziecka na sportowo” impreza sportowo – rekreacyjna dla całych rodzin

TERMIN: 03 CZERWCA ( sobota) 2017 roku;
MIEJSCE: hala “Urania” Al.Piłsudskiego w Olsztynie;
START: godzina 12:00;
OPŁATA STARTOWA: 25,00 ZŁOTYCH.

Uczniowski Klub Sportowy Judo “NIPPON” w Olsztynie zaprasza na imprezę sportowo-rekreacyjną pod nazwą “Dzień Dziecka na sportowo z całymi rodzinami”, organizowaną, po raz piąty, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna Pana Piotra Grzymowicza. Impreza jest współfinansowana przez Miasto Olsztyn.

W programie imprezy rozgrywamy zawody w “funny” judo i “mini” judo, oraz konkurencje rekreacyjne dla członków rodzin uczestników w/wym. zawodów.

Wszyscy uczestnicy zawodów judo otrzymują pamiątkowe złote medale a zwycięzcy każdej kategorii wagowej puchary, oraz pakiet zdrowej żywności, uczestnicy imprez rekreacyjnych: puchary za I miejsce oraz medale dla miejsc I-III.

Okolicznościowa koszulka dla jednego trenera z każdego klubu

REGULAMIN IMPREZY

“funny” judo: Dzieci roczniki: 2013 – 2010;
“mini” judo: Dzieci roczniki 2009-2005.
Dzieci zostaną podzielone rocznikowo i wagowo w grupach po 3 lub 4 zawodników, w miarę możliwości osobno chłopcy i dziewczęta.

ZGŁOSZENIA: podajemy dane: nazwisko i imię zawodnika, rocznik i dokładną wagę ciała, w nieprzekraczalnym terminie do 30 maja 2017 roku, pocztą elektroniczną: alik.ippon@interia.pl , gdyż musimy zabezpieczyć odpowiednią ilość medali.

ZAWODY REKREACYJNE:

Kobiety: “hula-hop” na czas, skakanka na ilość przeskoków i zwis na drążku na czas;

Mężczyźni: wyciskanie sztangi leżąc, podnoszenie odważnika w pozycji siedzącej i podciąganie na drążku,wszystkie konkurencje na ilość.

Obowiązuje zakaz uczestnictwa w konkurencjach rekreacyjnych dla trenerów i czynnych zawodników, nawet gdy są rodzicami lub członkami rodzin uczestników zawodów judo. W zawodach rekreacyjnych nie pobieramy opłaty startowej.