Przerwa w treningach?

Jak wszyscy wiemy obowiązuje rządowy zakaz prowadzenia działalności przez kluby sportowe, ale czy to oznacza, że nasi zawodnicy i zawodniczki mają całkowicie zaprzestać aktywności fizycznej?

Trenerzy mówią – NIE !!!

Nie siedzimy całymi dniami gapiąc się bezmyślnie w telewizory czy komputery, nie kłócimy się z rodzeństwem czy rodzicami, TRENUJEMY !!!
Każdy z Was, z całą pewnością zapamiętał ćwiczenia, jakie wykonywaliście na treningach, więc powtarzamy te ćwiczenia, sami ustalcie sobie ile powtórzeń w serii, ile serii, ile ćwiczeń, niech każdy dostosuje sobie ilość ćwiczeń do własnych potrzeb i możliwości, to właśnie teraz okaże się jak dojrzałymi jesteście zawodnikami judo i ludźmi, bo narzucić samemu sobie reżim treningowy i potem go realizować, wcale nie jest łatwo.

Na dzień dzisiejszy obozu w Jakubowie nie odwołujemy, wszystko okaże się jaka będzie sytuacja w kraju.

Korzystajcie z instrukcji na naszej stronie, z instrukcji i treningów innych klubów judo, wszelkie informacje znajdziecie w internecie.

Swoje treningi i ćwiczenia rejestrujcie i publikujcie na naszej stronie i facebooku, niech to będzie zachętą dla innych, pokażcie, że macie charakter i zależy Wam na trenowaniu judo.

W razie jakichkolwiek wątpliwości śmiało zwracajcie się o porady do trenerów.