Szanowni Rodzice

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo NIPPON w Olsztynie uprzejmie przypomina o obowiązku opłacania składek członkowskich za przynależność Waszych dzieci do klubu.

Składki członkowskie nie są opłatą za treningi, jak niektórzy sądzą, tylko zgodnie z paragrafem 14 punkt 4 Statutu Klubu, obowiązkiem każdego członka klubu.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że składki do naszego klubu są, w stosunku do innych olsztyńskich klubów, dość niskie, ponadto wielu z Państwa korzysta z ulg jakie stosuje nasz klub w stosunku do swoich członków, jak np. Karta Dużej Rodziny czy ulgi dla trenujących rodzeństw.

Klub nadal normalnie funkcjonuje, prowadzimy treningi na miarę naszych możliwości i przygotowujemy się do letniego zgrupowania.

Uprzejmie prosimy o uregulowanie zaległości w płaceniu składek, jednocześnie przypominamy, że składki opłacamy do czerwca, z okresu składkowego wyłączone są miesiące wakacyjne czyli lipiec i sierpień.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do zapoznania się ze Statutem Klubu znajdującym się na naszej klubowej stronie w zakładce „O klubie”, wszelkich dodatkowych informacji udzielają także trenerzy.