Arrachion Judo Cup

W sobotę, 30 kwietna 2016 roku, w Olsztynie, rozegrano zawody „Arrachion Judo Cup”, z udziałem 100 uczestników z takich klubów jak: Arrachion Olsztyn, Gwardia Olsztyn, Gwardia Szczytno i Shizoku Ostróda, a także blisko 40 zawodników i zawodniczek z naszego klubu.

Pomimo kilku niedociągnięć organizacyjnych, m.in. brak pucharów dla najlepszych zawodników w danej grupie wiekowej( wg komunikatu organizacyjnego), niejasne uwarunkowania klasyfikacji drużynowej czy też brak kilku naszych reprezentantów na listach walk, turniej należy uznać za udany, a wymienione wyżej niedociągnięcia złóżmy na brak doświadczenia organizatorów, którzy mimo wszystko mogą uznać zorganizowany przez siebie turniej za sukces.

Do klasyfikacji drużynowej zaliczono tylko złote medale, w wyniku czego nasz klub został sklasyfikowany na II miejscu, normalnie do punktacji drużynowej zalicza się trzy pierwsze miejsca, a wtedy bylibyśmy bezkonkurencyjni, ale decyzja należy do organizatora, szkoda tylko że wcześniej nie poinformowano o sposobie klasyfikacji drużynowej.

Poniżej podajemy miejsca zajęte przez naszych reprezentantów, w tym miejscu należy wszystkich pochwalić za wolę walki i ambicje, każdy dał z siebie wszystko na „maxa”, szczególne słowa uznania należą się licznej grupie naszych debiutantów, z których niektórzy trenują dopiero po 2-3 miesiące, a pomimo tego ambitnie walczyli na macie.

I miejsca zajęli:
Dębowski Maciej;
Jędruszczak Ola;
Rytlewski Tymek;
Budzisz Szymon;
Pawelec Karol;
Konopka Marcin;
Mączewski Igor.

II miejsca zajęli:
Gołaszewski Paweł;
Ochnik Mateusz;
Miszczak Igor;
Budzisz Mateusz;
Ciechanowski Janek;
Zysk Bartek;
Kamińska Kasia;
Olszewska Magda;
Szczebiot Tymek;
Bryk Kornel;
Pawelec Kuba;
Ozga Michał;
Wysocki Mariusz;
Krysiak Ksawery;
Korbański Grześ;

III miejsca zajęli:
Węgrodzki Paweł;
Wróbel Agata;
Kamiński Robert;
Krogul Bartek;
Baszyński Michał;
Filipowicz Kacper;
Kiełpiński Paweł;
Kondratowicz Michał;
Puchała Łukasz;
Olszewski Adam;
Kozikowski Teoś;
Kozłowski Filip;
Ornatowski Patryk;
Kamiński Mateusz;
Drzewicka Olga;
Piwecki Maciek.