Medale w Elblągu

W sobotę, 07 maja, odbyły się w Elblągu Ogólnopolskie Otwarte Mistrzostwa Elbląga Dzieci i Młodzików w Judo im. Czesława Misiuka, w którym udział wzięło, wg organizatorów, nieco ponad 200 zawodników i zawodniczek z 23 klubów, a wśród nich 6-cio osobowa reprezentacja naszego klubu, która zdobyła 5 medali i 2 punktowane miejsca.

Najlepiej spisali się Ola Jędruszczak w kategorii wagowej do 24 kg dziewcząt i Mateusz Ochnik w kategorii wagowej do 55 kg, którzy wywalczyli złote medale po pięknych walkach wygranych przed czasem na tzw „dychę”, przy czym Ola wygrała dwie walki natomiast Mateusz aż cztery walki, czym sprawił dużą radość nie tylko sobie, ale także trenerowi, i oczywiście swojej mamie, która jest jego najwierniejszym kibicem.

Ponadto Ola Jędruszczak, której było, jak zwykle, za mało walk, wystartowała w grupie chłopców, także w kategorii wagowej do 24 kg gdzie po wygraniu 3 walk i jednej porażce wywalczyła srebrny medal i tak wróciła do domu z dwoma medalami, serdecznie gratulujemy Oli medali oraz jej rodzicom tak uzdolnionej i pracowitej córki.

Poniżej podajemy rezultaty osiągnięte przez naszych reprezentantów:

Dziewczęta rocznik 2004 i młodsze:
Kat. wagowa do 24 kg
I miejsce – Ola Jędruszczak

Chłopcy roczniki 2006 i młodsi:
Kat. wagowa do 24 kg
II miejsce – Ola Jędruszczak

Chłopcy roczniki 2004 – 2005:
Kat. wagowa do 30 kg
III miejsce – Igor Miszczak

Kat. wagowa do 36 kg
VII miejsce – Patryk Ornatowski

Kat. wagowa do 55 kg
I miejsce – Mateusz Ochnik

Kat. wagowa + 60 kg
III miejsce – Paweł Gołaszewski

Młodzicy:
Kat. wagowa do 60 kg
V miejsce – Maciek Dębowski